Ücretsiz Mobil Uyumlu (Admin Panel) Script Tem 11, 2017 15:02

Arkadaşlar Tamamen ücretsiz. Bu script yapan kişi tarafından yayınlanıp dağıltılmakda. İçiniz ferah olarak kulana bilirsiniz. Kuramayan arkadaşlar birbirine yorum atarak yardım isteye bilir.

Bootstrap alt yapısını kullanan “Maxim” temasını kullanarak , herkesin kullanabileceği, blog yazılarını yayınlayabileceği bir yapı haline getirdim.

Site ve Admin panelinin %100 mobil uyumlu olduğunu belirtmek isterim, Admin Paneli daha önceden kullandığım “Vali” adındaki admin temasıdır.

Sitemizde bir kaç alanı admin paneline bağlayarak iş görür hale getirmeye çalıştım. Örneğin admin panelinden girmiş olduğunuz blog yazıları, anasayfada 4 tanesi random olarak görünecektir, hemde blog yazıları sayfasında listeli olarak görünecektir.

Ayrıca sitenin en alt kısmında yer alan iletişim formu da veritabanına bağladım, iletişim formunda gelen yazıları da veritabanından okunanlar, okunmayanlar olarak takip edebileceksiniz.

Sözü Fazla uzatmadan site ve admin panelinden görüntüleri, dosyaları ve veritabanınıpaylaşim..

1 kişi bile nasiplenirse ne mutlu bana, umarım beğenirsiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

 

Ücretsiz Script

                                                                      Ücretsiz Script

Mobil Uyumlu Script

Mobil Uyumlu Script

 

 

 

Demoiçin benim siteye bakabilirsiniz .BUYRUN

Veritabanıiçinde mevcuttur. TÜM DOSYALAR

Kullanımı ve Kurulumu Çok Basittir.
webkartali klasörü içinde bulunan webkartali.php içinde Admin Paneli kullanıcı adı ve şifresi mevcuttur.
Aynı şekilde veritabanı adını, veritabanı kullanıcı adı ve şifresini de bu sayfadan kendinize göre uyarlamanız gerekecektir.

 

Write a comment

3 Comments
 • Gökhan DumanCevapla

  Merhabalar, güzel bir yazı paylaşımı sağlamışsınız. Hem anlamlı hem kalite ve dahası da akıcılıkla beraber sade olmuş bu fazlasıyla hoşuma gitti. İlerleyen süreçlerde başarılarınızın daha da devamını dilerim.

  İyi günler.

  Tem 15, 2017 10:42
 • Gökhan DUMANCevapla

  Merhabalar, bu güzel içerik için çok teşekkür ederim. Hem akıcı hem bilgilendirici hemde sıkıcı değil ayriyeten reklamlarla da doldurulmamış.

  Başarılarınızın devamını dilerim.

  Ağu 09, 2017 14:11
 • iPTV ServerCevapla

  cok güzel bir çalışma olmus. gerçekten cok beyendım , reklamlarla doldurulmamış olması cok onemlı , yenı paylasmlar beklıyoruz.

  Ağu 13, 2017 18:50