Transformice Haz 18, 2017 18:42

Merhaba! Transformice oynamak ister misin ? Transformice bir fare oyunudur. Normal transformice’yi artık çok az kişi oynamakta. Transformice artık diğer sunucularda oynanıyor. Transformice’nin en güzel serveri olan Hugmice oynamaya davetlisiniz. Hugmice oynayarak zamanınızı değerlendirebilir ve kaliteli oyun keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz.
Hugmice oynamak için sadece hugmice adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Transformice’nin en sevilen ve en kaliteli serverine herkesi bekliyoruz. Hugmice oyunumuz tamamen emek serverdir. Transformice serverimizde asla torpil gibi kötü şeyler yoktur.
Sizlere hugmice sunucumuz ile ilgili harika bir haberimiz var! Artık hiçbir hugmice oyununda bulunmayan harika bir forumumuz var. Üstelik foruma oyun hesabınızla giriş yapabiliyor, eğer ki oyun hesabınız yoksa forum üzerinden hesap açabiliyorsunuz!
Merhaba fareler Artık sitemiz diğer cihazlar için de uyumlu bir site! Mesela telefonunuzdan siteye girin, ondan sonra da bilgisayardan girin. Tüm ekranlara uyan bir tasarım yaptık sizler için. Ama bu tasarımın bir kaç kötü yanı da var. Artık telefonunuz üzerinden çeşitli uygulamalar aracılığıyla hugmice oynayamayacaksınız. Ama bunun için de bir çözümümüz var. Hiç üzülmenize gerek yok! Transformice oynamak için sadece hugmice oyunumuza giriş yapın ve kaliteli zaman geçirin. Unutmayın ki; Hugmice, Transformice’nin en harika transformice serveridir. Hugmice dışında başka oyun oynamayın! Hugmice çok yakında güzel çekilişler ile piyasayı ayaklandıracak. Hiçbir transformice serverinin yapmadığı bu çekilişleri sizler ile paylaşacağız.

Write a comment

1 Yorum
  • Ekol MeslekCevapla

    Çok tatlı bir oyun. Henüz ayrıntılarını çözememiş olsam da çok komik buluyorum. Boş odalarda tanıdığınız kişilerle oynamak daha zevkli oluyor. Dolu odalarda genelde lagdan dolayı doğru dürüst bir şey anlaşılmıyor.

    Tem 08, 2017 16:10