Koç Burc Tem 06, 2017 18:42

05 Temmuz Venüs İkizler burcunda!

Bu ay genelinde kardeşler, komşular veya akrabalar ile ilişkilerinizde güzel fırsatlar ve destekler yakalayabilirsiniz. Kısa seyahatler yapabileceğiniz, fikirlerinizi ifade etmek, yazmak, bilgi paylaşımı yapmak ya da bilgi almak adına güzel bir dönem. Sosyal medya aşkları veya tanışmaları ise gündeminize bomba gibi düşebilir. Sadece tavsiyemiz yakın çevre ilişkilerinizde merakınızın kurbanı olmadan istikrarlı ve güvenli duruşunuzdan vazgeçmemeniz.

06 Temmuz Merkür Aslan burcunda!

İfade şekliniz oldukça etkileyici ve karizmatik bir hal alacak. Bu da tabi ki aşk hayatınıza güçlü bir şekilde yansıyacak. Yönetsel kabiliyetimizi zihinsel konularda kullanmak konusunda başarılı olacağız. Sadece konuşmalarımızda egoya kapılmamamız gerekmektedir. Bizi biz yapanın ne olduğuna ve hayatımızda neyin öncelikli geldiğine başkalarının onayına ve coşturmasına kapılmadan karar vermeliyiz. Yüksekten atanlara inanmamak ve yüksekten atmamak için özen göstermemiz gereken bir dönem. Bu dönemi daha dengeli ve abartılardan uzak bir şekilde değerlendirirsek şanslı etkiler deneyimleyebilirsiniz.

9 Temmuz Oğlak burcunda Dolunay!

Amaçlarınızı gerçekleştirmek adına size önemli fırsatlar sunuyor olacak. Hedef olarak gördüğünüz ya da uzun süredir üzerinde çalıştığınız konular için kadersel başarılar elde etme zamanı diyebiliriz. Yöneticilik kabiliyetinizi ortaya koyacağınız, sağlam başarılar içerisinde olacağınız güzel bir dolunay. Sadece aile ilişkilerinizi bu süreçte dengede tutmanızda fayda olacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda acele karar vermemenizde fayda var.

21 Temmuz Mars Aslan burcunda!

Fiziksel zevklere kendinizi adayacağınız bir dönem diyebiliriz. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi isteyeceksiniz. Kendinizi kusursuz ve haklı görebilirsiniz. Bu yüzden etrafınızdaki insanlar sizin için kendinizi beğenmiş olarak düşünebilir. Aşkta oldukça flörtçü ve romantik bir döneme giriyorsunuz. Rekabet ruhunuzu beslerken bunu aşk ve ilişkiler arenasında meydan okuma tarzında yapmamaya özen gösterin. Onun yerine spor yapın. Çocuğunuz ya da evcil hayvanınız var ise onlarla ilgili sorumlulukları üstlenmeniz gereken bir süreç. Aşk’a duyduğunuz özlem size hata yaptırabilir acele karar vermeyin.

23 Temmuz Aslan burcunda Yeniay!

Sosyal çevrenizin geliştiği ve görünürlüğünüzün arttığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Çevrenizdekiler tarafından oldukça ilgi odağı olacağınız bir zaman dilimi. Sürpriz bir şekilde çok güçlü bir şekilde âşık olup evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da evlat sahibi olma fikri size sıcak gelebilir. Çocuklarınız var ise onlarla ilgili gurur duyabileceğiniz bir dönem. Bu yeni ay sürecinde gerçekleşen olaylar geleceğinize dair kadersel bazı değişimlerinde ayak sesleri olacaktır. Şansınızın döndüğü bir yeniay olabileceğini söyleyebiliriz

Write a comment