ikizler Burcu Tem 06, 2017 18:52

05 Temmuz Venüs ikizler burcunda

Aşk ilişkiler ve flörtler konularında sizi düşündüren bazı durumlara açıklık getirmek isteyeceksiniz. Kendinizle ilgili dış görünüşünüzle ilgili düzenlemeniz gereken kalıcı detaylarla uğraşabilirsiniz. İlişkinizde ciddiyet gerektiren önemli kararlar almanıza doğru iten bazı etkiler olacaktır. Değer ve kıymet bilemediğiniz bazı pişmanlıklar yeniden gündeme gelebilir. Kendinize güvenin, Cazibenizin ve güzelliğinizin artacağı ve özel fırsatların önünüze geleceği bir dönem. Bu zamanı iyi değerlendirin.

06 Temmuz Merkür Aslan burcunda

Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili önemli konular öğrenebilirsiniz. Onların hayatıyla yakından ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir. Eğitimsel konularınız hız kazanabilir ve önemli başarılar gündemde olabilir.

09 Temmuz Oğlak burcunda dolunay

Maddi anlamda geciktirdiğiniz bir konuyu veya zor bir durumu bitirmeniz için sizi yeniden yoklayabilir. Yapılandıramadığımız her konuyu yeniden düşünmeniz ve sorunları çözeniz gerekebilir. Ortaklıklardan yana gelişen konuları ön plana çıkartıyor. Kendi emeğiniz dışında gelişen imkânlardan faydalanmak adına da önemli fırsatlar sunan bir dolunay diyebiliriz. Bir takım imkânlar gelişecektir ama bu bazı insanlara karşı bağımlı kalmak durumunda olduğu için sizin canınızı sıkabilir. Bu noktaya çok takılmadan, yaşantınızı sürdürmek adına bir müddet sabırlı olmanız ve kendi imkânlarınızı yaratmanız adına fırsatlar bulmanızı da sağlayacaktır. Hukuksal davalarınız var ise haklılığınız anlaşılabilir. Aşk ve ilişkiler adına da şanslı etkiler içerisine giriyor olacaksınız.

22 Temmuz Mars Aslan burcunda

Maddi konularda zorlandığınız veya sürekli harcamalar yapmak zorunda kaldığınız her konuyu 20 Temmuza kadar toparlamaya bakmalısınız.22 Temmuz sonrası yakın çevre iletişimleriniz gündemde olacaktır. Seyahat etmeniz gereken durumlar gündeme gelirken, sürpriz yeni tanışmalar sizi ciddi bir ilişkiye doğru itebilir.

23 Temmuz Aslan burcunda yeniay

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili gündeme gelen yeni konulara alışkanlık sağlamak durumunda kalabilirsiniz. Taşınma ve yer değiştirme konuları gündeminizde olabilir. Bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Şüphelendiğiniz konularda önemli haberler duyabilirsiniz. Gerçek haberler daha net ortaya dökülecektir. Uzun zamandır beklediğiniz örneğin; araç-alım satım işlemleri ya da kardeşleriniz ile alakalı önemli konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Eğitim ve seyahat faaliyetleriniz hız kazanabilir. Çevrenizle iletişim kurduğunuz her türlü konuda farkındalıklar kazanacaksınız. İlişkiniz adına önemli bir konuşma yapabileceksiniz.

Write a comment