Boğa Burc Tem 06, 2017 18:46

05 Temmuz Venüs ikizler burcunda

Temmuz ayı boyunca maddi kazançlarınızı yapılandırmanıza yardımcı olacaktır. Gelirlerinizi emek sarf ettiğiniz konulardan elde ediyorsanız sizi önemli ölçüde kazançlı kılan adımlar alabilirsiniz. Maddi anlamda harcamalarınızı da dengede tutabileceğiniz ödemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir süreç. Yeni bir iş projesi ve ofis ortamınızı değiştirmeniz gereken güzel bir fırsatlarda karşılaşabilirsiniz.

06 Temmuz Merkür Aslan burcunda

Kariyerinizde önemli görüşmeler ve yapılandırmalar zamanı. Kariyerinizi düzenlemeniz adına önemli figürlerden destekler alabileceksiniz. Ticari projelerinizde hemen başlangıç yapacağınız kendinizi kariyerinizde daha direkt ortaya koyabileceğiniz bir süreç olacaktır.

09 Temmuz Oğlak burcunda Dolunay

Hayatınızda ilgilendiğiniz önemli bir gündem maddesinin sonuçlanmaya doğru gitmesini isteyebilirsiniz. Size ders olabilecek önemli hayat derslerini daha net anlayabileceksiniz. Yüksek eğitiminiz, iş veya eğitim amaçlı seyahatleriniz, yeni öğrenmediklerinizle birlikte hedefe yönelik hayat görüşlerinizi ve fikirlerinizi ciddi şekilde aktifleştirme gibi konularda önemli vurgular kazandıracak. Bu Dolunayın yöneticisi Satürn sizleri sadece finansal anlamda biraz dikkatli olmaya davet ediyor. Finansal borç, yatırım, iş ortaklığı, eşimizin mali durumu, kredi, miras ve hukukla ilgili konularınızı hassasiyetle önemsemeli ve yeni girişimlere karşı cesur olmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına biraz daha sabırlı olmalı pes etmemelisiniz.

22 Temmuz Mars Aslan burcunda

Marsın Yengeç seyrinde yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşlerinizle ilgili konularda önemli konularla sizi meşgul etmiş olabilir.22 Temmuza kadar seyahatler ve iletişimler çok hızlı akabilir.22 Temmuzdan sonra Marsın Aslan seyri sizleri kariyeriniz konusunda çok yoğun bir döneme atacaktır. Otoriter figürlerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

23 Temmuz Aslan burcunda Yeniay

Sorumluluklarınızı izlemeye ve gözlem altına alacağınız bir süreç. Rekabetlerinizi bu dönem biraz daha yumuşatmanız gerekebilir. Aile içerisinde bazı konularda fikir ayrılıkları oluşabilir. Alım satım gayrimenkuller konularda gerginlikler yaşamanız aile bağlarınızı zedelememeli. Bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir ev-alım satım işlemleri ya da anneniz babanız ile alakalı önemli konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Taşınma ya da evde bazı tadilat ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ailenizdeki bireylerin sağlık durumları ile ilgilenebilirsiniz.

Write a comment