Aslan Burc Tem 06, 2017 18:56

05 Temmuz Venüs ikizler burcunda

Bu ay boyunca sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz hız kazanacak. Hayattan beklentilerinizi ve umutlarınızı daha rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Arkadaş ortamınızdan önemli bir tanışma gündeme gelebilir. Yeni arkadaşlıklar yeni ortamlar motivasyonunuzu yükseltecek. Aşk hayatınızda artık neyin sizin için doğru neyin yanlış olduğuna dair önemli kararlar alabilirsiniz.

06 Temmuz Merkür Aslan burcunda

Düşünsel aktiviteleriniz ve sözel İletişimleriniz hız kazanacak. İlişkilerde bazı soru işaretlerinize cevaplar bulmak isteyeceksiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaşadığınız haksızlıklarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bunlarla ilgili haklıyken haksız duruma düşmemek adına daha sabırlı davranmanız iyi olacaktır. Önemli girişimlerinizi bu dönemde gerçekleştirmenizi önerebiliriz.

09 Temmuz Oğlak burcunda dolunay

Çalışma ortamınızdaki gereğinden fazla sorumluluklar ve günlük rutin işleriniz de gereğinden fazla bir artış olabileceğini vurguluyor. Dolunay yöneticisi Satürn ise aşk ve ilişkilerden yana yaptığınız hatalardan ders alıp almadığınız adına size sorular yöneltecektir. Bu tuzağa düşmemenizi tavsiye edebiliriz. Eski bir ilişki problemli bir şekil içerisindeyken birden size karşı iyi davranışlar içerisine giriyorsa hemen gevşemeden olayları iyice gözlemleyin. Unutmayın ki şifre eski hatalardan ders alarak daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir ilişki kurmaktır sizin için.

22 Temmuz Mars Aslan burcunda

Geri planda olduğunuz ve kendinizi istediğiniz gibi ifade edemediğiniz bir dönemi 22 Temmuzdan sonra geride bırakacaksınız. Gizli kalmış bazı konuların sizi yorması artık son buluyor olacak.22 Temmuz sonrası artık gayret harcamanız gereken bir dönem başlıyor olacak. Enerjinizi ilişkilerinizde etkin olmak yönünde kullanabileceksiniz. Kariyerinizde arka planda dönen olayların hepsiyle yüzleşme vakti. Sakin ve sabırlı olun.

23 Temmuz Aslan burcunda yeniay

Hayatınızı tamamıyla dönüştürmeye ve değiştirmeye gelen bir yeniay. Hayatınızla ilgili önemli farkındalıklar yakalayabileceksiniz. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmak artık hayatınızı farklı bir yönde gelişime kaydırabilir. Yürümeyen ilişkileriniz varsa ayrılabilirsiniz, İlişkinizde artık ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz, sonuç beklediğiniz hayatınızı duraklatan bazı konularda önemli sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Kadınlarla olan ilişkilerinizde krizli gelişmeleri iyi yönetmelisiniz. Önümüzdeki 21 Ağustos Aslan burcundaki güneş tutulması ile hayatınıza dair kadersel tüm olayları deneyimlenecektir.

Write a comment